Rolety a mříže

Předokenní rolety

Předokenní rolety se řadí ke stále více oblíbenějším typům zatemňovací techniky Vašich oken a dveří, protože toto řešení představuje pro zákazníka řadu nejrůznějších výhod. V chladných měsících jsou vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytvoří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám také poskytují optimální zvukovou izolaci. Jejich neprůzvučnost je 11dB, proto Vám dopřejí klidný spánek a pohodu bez zvuku a stresu. Patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích lidí. Za každého počasí však máte zajištěn přísun čerstvého vzduchu bez zatékání a profukování.

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

se používají zejména tehdy, pokud je fasáda domu již dokončena, tzn. že nijak nezasahujeme do hotové fasády domu. Odpadávají proto bourací práce a instalace rolet je čistá a rychlá. Rolety se vyrábějí přesně na míru a nabízíme Vám širokou škálu variant a barevných provedení, aby sladění s interiérem i exteriérem Vašeho domu či bytu bylo naprosto dokonalé. Součástí rolet může být integrovaná rolovací síť proti hmyzu, která Vás ochrání před nepříjemnými škůdci. Nabízíme také integrované rolovací sítě proti hmyzu se zpomalovačem, které Vám zajistí bezpečnější ovládání.

Předokenní rolety pod omítkou

Jsou přirozenou součástí stavby. Tento typ používáme zejména při úplné rekonstrukci domu nebo novostavby. Je to řešení komfortní, ale náročnější na instalaci. Stejně jako u předokenních rolet pro dodatečnou montáž dodáváme i předokenní rolety pod omítku s integrovanou sítí proti hmyzu bez nebo včetně zpomalovače.

Rolovací mříže

Rolovací mříž je určena k ochraně výloh, dveří, oken a pasáží před neoprávněným vniknutím. Plní zejména bezpečnostní funkci, ale nabízíme Vám velký výběr z mnoha typů, proto se mohou stát i zajímavou estetickou součástí stavby. Ovládají se ručně pomocí kliky, nebo motorem.