DECRO Slaný-Michal Kotlík

Společnost DECRO Slaný (dříve Čerok obchodní sdružení, resp. ČEROK Slaný) funguje již od roku 2003. Dodáváme a montujeme plastová okna, dveře z kvalitních německých profilových systémů TROCAL od společnosti Profine GmbH, SRN a to nejen po celém území ČR, ale i na Slovensku.

Společnost DECRO Slaný v roce 2015 získala exkluzivní certifikát a stává se autorizovaným, certifikovaným a přímým prodejcem firmy DECRO Bzenec spol.s.r.o., která je největším výrobcem oken a dveří z profilů Trocal v ČR. www.decrobzenec.com Společnost ČEROK, nyní DECRO Slaný je také od roku 2010 zapsána v programu "Zelená úsporám" jak odborný dodavatel = SOD „seznam odborných dodavatelů“.

Výrobky dodáváme v pěti komorovém provedení TROCAL AD 76 s dorazovým těsněním, šesti komorový profil TROCAL MD 76 se středovým těsněním, ale také v nejnovější sedmi komorovém systému TROCAL 88 s trojím těsněním a stavební hloubkou 88mm. Systémy TROCAL dodávané německou firmou HT Troplast AG, nyní patřící do koncernu Profine GmbH patří momentálně k špičce těchto systémů v Evropě. Za zmínku jistě stojí skutečnost, že historie plastových oken se začala psát právě v této firmě s původním názvem Dinamit Nobel AG, kde bylo v roce 1954 vyrobeno první plastové okno na světě. V současné době je TROCAL celosvětově největším výrobcem systémů pro plastové výplně otvorů. HT Troplast AG je vlastníkem nejen značky TROCAL, ale i Kömmerling, Knipping a KBE. Kvalita produkce je samozřejmě také garantována ISO9001 a ISO14001. Široká nabídka tvarových a barevných profilů nám umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Nedílnou součástí každé dodávky je i široká nabídka sortimentu doplňků a prováděných služeb „na klíč“.