Eurookna a dveře

eurooknoDřevěná eurookna se používají zejména pro rodinné domy, nízkoenergetické a pasivní domy, zejména ze skvělého izolačního důvodu. Dále se objevují v novostavbách a rekonstrukcích – lidé při inovování bytů dbají na estetiku a kvalitu a proto jsou dřevěná eurookna jasnou volbou. Další ​výhodou je obrovský výběr typů dřevěných oken a tvarů eurooken. 

EUROOKNO IV68 hodnota okna: Uw:1,3 W/(m2.K) hodnota skla: Ug:1,1, W/(m2.K) stavební hloubka: 68 mm počet těsnění: 2 Dřevěná eurookna IV68 doporučujeme do objektů se standartním požadavkem na zateplení. Eurookna jsou z ekologického materiálu a mají dlouhou životnost díky kvalitní povrchové úpravě a snadné údržbě. 

EUROOKNO IV78 hodnota okna: Uw:0,89 W/(m2.K) hodnota skla: Ug:0,7 W/(m2.K) stavební hloubka: 78 mm počet těsnění: 2 Dřevěná eurookna IV78 doporučujeme do objektů se standartním požadavkem na zateplení a zejména tam, kde je požadavek na „nadstandardní“ rozměry. Jejich větší stavební hloubka (proti IV68) spolu s menší váhou 2skla (oproti 3sklu) je předurčena tam, kde jsou kladeny větší požadavky na kontrukční pevnost. Eurookna jsou z ekologického materiálu a mají dlouhou životnost díky kvalitní povrchové úpravě a snadné údržbě. 

EUROOKNO IV92 hodnota okna: Uw:0,69 W/(m2.K) hodnota skla: Ug:0,5 W/(m2.K) stavební hloubka: 92 mm počet těsnění: 2 Tato eurookna jsou okna bez kompromisu. Doporučujeme pro pasivní stavby a velmi náročné zákazníky. Eurookna jsou z ekologického materiálu a mají dlouhou životnost díky kvalitní povrchové úpravě a snadné údržbě.


Špaletová oknaspeletoveokno

Moderní špaletová dřevěná okna z tří a čtyřvrstvé lamely vhodné pro historické repliky špaletových (kastlových) dřevěných oken. Již více než sto let máme možnost vidět na starých domech klasická špaletová okna (kastlová okna), která svou elegancí a propracovaností nesou znaky rukodělné práce starých truhlářských mistrů. V naší hektické a přetechnizované době nás tato okna přenáší zpět do časů tradic a přírodní krásy, z pět k vyzkoušeným a osvědčeným metodám našich dědů a pradědů. 

 


Interiérové dřevěné dveře

 interierové dveřeKonstrukce: Nosné vlysy tvořeny laťovkou o síle 39mm s masivními nákližkami, předýhované za tepla dýhou 2mm v požadované dřevině, výplně ​tvořeny laťovkou o síle 25mm s masivními nákližkami předýhované 2x dýhou 0,6mm v požadované dřevině. - zaručuje tvarovou stálost bez dodatečného kroucení, praskání, sesychání apod. Materiál: Smrk, Borovice, Buk, Dub, Javor, Jasan, Olše, Bříza, Třešeň, Merbau Zasklení: Čirá i ornamentální skla, vitáže v mnoha provedeních a barvách, bezpečnostní a kalená skla Kování : Dle katalogů našich dodavatelů. Povrchová úprava: Polyuretanové laky s možností moření, všechny odstíny stupnic RAL Rozměry: Dveře vyrábíme v jakýchkoliv rozměrech, jež umožňuje konstrukci dveří. Obložkové zárubně: Obložení zdi – laťovka 25mm dýhovaná dýhou 0,6mm v požadované dřevinně – Obložky – laťovka 22mm dýhovaná dýhou 0,6mm v požadované dřevinně, hrany masivní, do zárubní jsou osazovány těsnící profily proti průniku prachu a hluku. 


Schodiště

Vyráběné schody plní veškeré požadavky norem určené pro tento typ konstrukcí. Na základě těchto schodiště​kritérií navrhujeme každé schodiště podle prostorových možností i konkrétních představ zákazníka. Rozmanitostí tvarů s řešením jednotlivých detailů se schodiště stává jedinečným unikátem každého domova. Při výběru materiálů pro výrobu schodiště doporučujeme výběr tvrdé dřeviny, která zaručuje trvalou hodnotu výrobku (nášlapy-schody s kovovou nosnou konstrukcí). Zábradlí schodiště může mít různé tvary s pestrou nabídkou výplní, od klasických dřevěných příček až po kombinace dřevo-kov (mosaz, nerez) nebo sklo. V paletě barev je široký výběr odstínů moření (podle oken, dveří, podlah nebo vlastního vzorku). Součástí dodávky je i zábradlí galerie s možností řešení celého schodišťového prostoru.