Nový profil pro řešení AL oken.

Jsme rádi, že Vám můžeme oznámit oficiální zahájení prodeje nového systému oken MB-79.

Systém MB-79N je v dané stavební hloubce špičkou na trhu. Díky novým izolačním materiálům má stejnou teplotechniku jako MB-86 SI a také vynikající těsnostní parametry.

 

                                                                                                                                                                                            Image                                                                                                                                                    

 

Sedm důvodů proč si pořídit předokenní rolety.

Předokenní rolety mají spoustu předností a minimum nedostatků. Vybrali jsme pro vás 7 zajímavých a přesvědčivých důvodů, proč byste měli o pořízení předokenních rolet alespoň uvažovat.

 • Zabezpečí vaše okna. Předokenní rolety fungují také jako morální bezpečnostní opatření proti zlodějům. V kombinaci s dalšími opatřeními se budete cítit bezpečně a nebudete se bát odjet na dva týdny na dovolenou.
 • Můžete jít spát i ve dne. Pracujete-li občas na noční směny, potřebujete se přes den vyspat. Předokenní rolety zajistí perfektní zatemnění a můžete tak spát stejně ve dne jako v noci.
 • Eliminují hluk z ulice. Bydlíte blízko cesty nebo dokonce železnice? Kromě kvalitních plastových oken vám pomohou vaše bydlení účinně odhlučnit i předokenní rolety.
 • Dotvoří vzhled domu. Rolety se prodávají v různě barevném provedení, například plastové, které vypadají jako přírodní dřevo či stříbřitě hliníkové. Sami si vyberete, jestli rolety nenápadně doplní fasádu nebo je třeba sladíte s barvou oken.
 • Pospíte si déle. Rolety zabrání rannímu slunci, aby vás vytáhlo z postele dříve, než je vám libo. Vaše děti budou spát také déle a nebudou vás budit hned s východem slunce.
 • Výborně tepelně izolují. Chrání před vysokou teplotou zvenčí, takže v létě můžete mít doma chládek, ale také zabraňují úniku tepla z místnosti tím, že při stažení rolet se vytvoří mezi sklem a roletou vzduchová kapsa, která zabrání výrazným únikům tepla z pokoje.
 • Jednoduše se udržují. Předokenní rolety se nekazí a nepotřebují extra údržbu. Stačí je občas mechanicky umýt.

Výhod, předností a důvodů, proč si předokenní rolety pořídit je ještě celá řada. Výše uvedených 7 důvodů však tvoří praktický základ, který s pořízením rolet získáte okamžitě, stačí si vybrat ze široké nabídky modelů a s komponenty dodávaných špičkou v oboru Aluprof, Alukon, Elero a Somfy které nabízí DECRO Slaný.


Sedmikomorový profilový systém TROCAL 88

Společnost DECRO Slaný zařazuje do nabídky nový profilový sedmikomorový systém TROCAL 88 se stavební hloubkou 88 mm a středovým těsněním !

Tento průkopnický okenní systém TROCAL 88 je významnou novinkou, protože kromě vynikajících tepelně-izolačních parametrů, vylepšené statiky a úzkých pohledových šířek, dosahuje vynikajících kladných technických hodnot.

trocal88​​Výhody TROCAL 88:

 • 7komorový německý PVC profil
 • Tvarové provedení rovinné křídlProvedení PVC bílá, dřevodekory, barevné fólie                                                                                                 
 • Vyztužení pozinkovanými ocelovými profily
 • Trojí těsnění funkční spáry
 • Příhradová konstrukce komor pro zlepšení statiky profilu
 • zasklení do 56 mm tl. skla
 • NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM SVT 9167
 • Prostřednictvím takzvaných „UPGRAGE – technologií" nabízí tento profilový systém širokou škálu individuálně řešených rozšíření. Jedná se např. o nová řešení větrání, barevné varianty předsazených hliníkových opláštění nebo možnosti použití tepelně-izolačních vložek a vlepovaných technologií.

Pro více informací kontaktujte společnost DECRO Slaný, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.


Barvy meziskelních rámečků

Společnost DECRO Slaný, která Vám nabízí hliníková a plastová okna, udělala další krok ve zkvalitnění designu. Významně rozšiřujeme sortiment barev meziskelních rámečků. Kromě stávajících světle šedých nabízíme i další barvy, které lépe splynou s barvou rámů, a to jak u plastových oken, tak i u oken hliníkových a dřevěných.

Můžete vybírat z těchto barev meziskelních rámečků pro plastová okna, ale i hliníková nebo dřevěná:

 • Chromatech Ultra 9016 - bílý
 • Chromatech Ultra 8016 - tmavě hnědý
 • Chromatech Ultra 8003 - světle hnědý
 • Chromatech Ultra 7040 - tmavě šedý
 • Chromatech Ultra 7035 - světle šedý
 • Chromatech Ultra 9004 - černý

 

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás na telefonu +420 602 328 704 a +420 312 525 978,

nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

 Odesláním formuláře uděluji souhlas s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto kontaktním formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu, po dobu max. 5ti let, zpracovány společností DECRO Slaný-Michal Kotlík, IČ: 87636263, jakožto správcem v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (GDPR). Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti DECRO Slaný-Michal Kotlík prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen zasláním e-mailu na kontakty uvedené na našich webových stránkách www.decroslany.cz.